Czym jest naszyjnik typu celebrytka?

Delikatny łańcuszek z zawieszką o różnych kształtach zyskał wdzięczne miano celebrytki. Dlaczego? Skąd wywodzi się jego nazwa? Bez większych problemów można się domyślić, że nazwa łańcuszka z zawieszką uzyskała miano celebrytki od naszyjnika gwiazd, czyli celebrytów. Czym jest celebrytka i jak ją nosić? 

Celebrytka od pewnego czasu bije rekordy popularności. Znane postaci pojawiają się na ściankach w celebrytkach o bardzo różnych kształtach. I dzięki temu zyskuje ona coraz większa rzeszę wiernych fanek. Nie ma się czemu dziwić. Celebrytka jest biżuterią elegancką oraz pasującą do większości stylizacji.

Czym jest celebrytka? 

Celebrytka jest delikatnym łańcuszkiem z zawieszkami. Zawieszki mogą przyjąć bardzo popularne kształty jak koniczynka, koło, nieskończoność, czy serce. Są również celebrytki bardzo charakterystyczne. Zawieszka z żyletką będzie obrazem buntu, zawieszka serce jest symbolem miłości, a małe stópki są bardzo osobistym symbolem macierzyństwa. Zawieszki celebrytek są bardzo różnorodne i ciekawe. Jednocześnie niosą ze sobą przesłanie. Kobieta, która będzie miała celebrytkę klucz myśli o rodzinie i domu. Dla odmiany samolot, czy walizka są symbolem podróży, przygody. Słonik jest nie tylko symbolem szczęścia, pomyślności. Jest również symbolem mądrości, wiedzy i władzy. Nieskończoność jest symbolem wiecznego uczucia.

Jak nosić celebrytkę? 

Subtelna i delikatna celebrytka idealnie odnajduje się prawie w każdej stylizacji. Wygląda świetnie z koszulą i dżinsami, jak i w stylizacji z elegancką, wieczorową suknią. Najlepiej sprawdzają się noszone jako krótkie, lekko opięte wokół szyi łańcuszki.  Celebrytka może być noszona pojedynczo, jaki i w zestawie kilku łańcuszków z różnymi zawieszkami. Łańcuszek, na którym jest zawieszka serce będzie wyglądał bardzo elegancko w zestawie, gdzie złote kolczyki w kształcie serca uzupełnią stylizację.

Zawieszki celebrytek bardzo często urozmaicone są różnymi kamieniami. Pierścionki zaręczynowe z cyrkonią będą idealnie komponowały się z celebrytką, na której jest zawieszka serce również przyozdobiona cyrkonią. Celebrytka jest delikatna biżuterią, która lubi równie delikatne dodatki. Niewielkie kolczyki, delikatny pierścionek. Celebrytka nie lubi występować w otoczeniu wielu innych elementów biżuterii. Jest ona tak charakterystyczna, że towarzystwo nie jest jej potrzebne.

Celebrytka jest bardzo wdzięcznym elementem biżuterii. Jest uniwersalna i może nieść ze sobą przesłanie. Nie ma się czemu dziwić, że kobiety umieją ją docenić i chętnie ja zakładają.

Szukasz celebrytki? Zapraszamy na stronę ERgold.